Intencje Mszalne


Listopad 2023


Środa - 01.11.2023r.
8.oo Za zmarłą mamę Annę Nowak, zmarłego tatę Zbigniewa Wala, zmarłych z pokrewieństwa oraz za zmarłego Księdza proboszcza Edwarda Sobiegała.
10.oo Za zmarłych rodziców Annę i Romualda Wodara, rodziców, rodzeństwo, zmarłych Różę i Wiktora Kobyłka, rodziców, rodzeństwo, zmarłych Helenę i Johanna Pawellek, Edeltraudę i Helmuta Cieplik, za zmarłych z rodziny Grzesik.
14.oo Nieszpory za zmarłych i procesja na cmentarz.
Czwartek - 02.11.2023r.
9.oo Za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
17.oo Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.oo Za zmarłego ojca Jerzego Kinder, rodziców Monikę i Józefa Moczygemba, oraz za zmarłych z pokrewieństwa.
Piątek - 03.11.2023r.
18.oo Za parafian - w intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Ojców i Matek oraz za zmarłego Księdza proboszcza Edwarda Sobiegałę.
Sobota - 04.11.2023r.
7.3o I Sobota - Różaniec wynagradzający za obelgi przeciwko Niepokalanemu Poczęciu Maryi.
8.oo Do Boskiej Opatrzności i przez wstawiennictwo Pani Fatmskiej z prośbą o łaskę zdrowia dla Bernarda Kinder.
14.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Doroty i Andrzeja Gabrysch z okazji 50-tej rocznicy urodzin, oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.
Niedziela - 05.11.2023r.
8.oo Za świętej pamięci Rafała Garbaciok w 30-ty dzień po śmierci o radość nieba. /j.niemiecki/
10.oo Do Boskiej Opatrzności o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w intencji Elżbiety Woźnik w 70-tą rocznicę urodzin.
Poniedziałek - 06.11.2023r.
18.oo Za zmarłych Elżbietę i Jana Kowol, córkę, dwóch synów, czterech zięciów, za zmarłych Monikę i Edwarda Janus, syna, rodziców i rodzeństwo, za zmarłych z rodziny Gabryś, Kowol, Janus, Szcześ.
Wtorek - 07.11.2023r.
18.oo Za zmarłych Annę i Teodora Mioska, synów Roberta i Richarda, za zmarłych Jadwigę i Romana Moczygemba oraz za zmarłych z pokrewieństwa.
Środa - 08.11.2023r.
8.oo Za zmarłych z rodziny Moczygemba, Krawczyk, Niedźwiecki i za dusze w czyśćcu cierpiące.
18.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowanie,. z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę Pani Fatimskiej i zdrowie w intencji Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej - panów Jerzego Suska i Piotra Nowak – intencja od Ks. Proboszcza
Czwartek - 09.11.2023r.
18.oo Za zmarłego ojca Henryka Kulesza, zmarłych dziadków Gertrudę i Jana Pielorz, Adelajdę i Józefa Smyrek oraz za zmarłych z pokrewieństwa.
Piątek - 10.11.2023r.
18.oo Do Boskiej Opatrzności i Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w intencji Jolanty i Piotra Wodara.
Sobota - 11.11.2023r.
9.oo Za zmarłego męża Pawła Moczygemba, rodzeństwo, rodziców Skoczylas, Moczygemba oraz za zmarłych z pokrewieństwa z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
11.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Elżbiety i Zygfryda Mainka, dzieci i wnuków.
Niedziela - 12.11.2023r.
8.oo Za zmarłych rodziców Annę i Ewalda Kurt, zmarłego ojca Huberta Famuła, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
10.oo Za zmarłego męża Pawła Hanisz, rodziców, za zmarłych Helenę i Franciszka Kruczek oraz za zmarłego z rodziny Hanisz, Kruczek.
Poniedziałek - 13.11.2023r.
18.oo Za zmarłą Krystynę Woźnik, Zofię i Wilibalda Seemann, Konrada Woschnik i za zmarłych z pokrewieństwa.
Wtorek - 14.11.2023r.
18.oo Za zmarłych rodziców Jana i Gertrudę Pielorz, Józefa i Adelajdę Smyrek, chrzestną Klarę Faflok, Henryka Kulesza oraz za zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
Środa - 15.11.2023r.
8.oo Za zmarłych Gertrudę i Jerzego Kubas oraz za zmarłych z pokrewieństwa Kubas, Korc, Grocholl i Nagler.
18.oo Za zmarłego ojca Jerzego Reinert, zmarłego brata Alfreda oraz za zmarłych dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek - 16.11.2023r.
18.oo Za zmarłych rodziców Marię i Józefa Lepsy, Annę i Antoniego Pianka oraz za zmarłych z pokrewieństwa.
Piątek - 17.11.2023r.
18.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Kowalczyk i Stein.
Sobota - 18.11.2023r.
8.oo Za świętej pamięci Agnieszkę Mach o radość nieba - intencja ofiarowana od chrześnicy Eriki Mansfeld.
18.oo Za zmarłych z rodziny Reinert, Marona, Gawlita i Sobek.
Niedziela - 19.11.2023r.
8.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Gorzolka i Kubas.
10.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w rodzinie Wodara i Żyłka.
Poniedziałek - 20.11.2023r.
18.oo Za poległego Pawła Kubas, zmarłych Martę i Pawła Pieprzyca, Jerzego Kinder, rodziców oraz za zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek - 21.11.2023r.
18.oo Za zmarłych Marię i Alojzego Mach, rodziców, rodzeństwo, zięcia Jerzego Sztoler i wszystkich zmarłych z tych rodzin.
Środa - 22.11.2023r.
8.oo Za zmarłą Różę Tyla, mężów, wnuczkę Katarinę, zmarłych zięciów Krystiana i Rudolfa oraz za zmarłych z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.
18.oo Za zmarłego męża i ojca Jana Gładys o radość nieba, za zmarłych rodziców Łucję i Jana Richter oraz za zmarłych z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek - 23.11.2023r.
18.oo Do Boskiej Opatrzności i Matki Bożej Nieustającej Pomocy z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Kinder.
Piątek - 24.11.2023r.
18.oo Za zmarłego ojca Alfreda Tyla, za zmarłych z rodzin Tyla, Stańczak, Zeisner, za zmarłego ojca Jerzego Singer w drugą rocznicę śmierci o radość nieba.
Sobota - 25.11.2023r.
8.oo Za zmarłego Fryderyka Kinder, dziadków Kinder, Gabrysch i Szymaniec oraz za zmarłych z pokrewieństwa.
18.oo Za parafian - I Nieszpory - w intencji Orkiestry, Organisty, Szafarzy, Ministrantów, Marianek, Rodziny Franciszkańskiej, Róż Różańcowych. za żyjących i zmarłych dobrodziejów naszej parafii. Nabożeństwo do Dzieciątka Jezus. /Msza Św. z niedzieli/
Niedziela - 26.11.2023r.
8.oo Za zmarłych Marię i Waltra Jagieła, siostrę Teresę, brata Romana, za zmarłych Marię i Helmuta Gottschlich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
11.oo 1 - Odpust Parafialny – Za Parafian i Gości.
2 – Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za wszelkie łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla rodziny Smyrek. /ul.Wiejska 59/
3 - Za zmarłą Helenę Zuzek w 40-stą rocznicę śmierci, męża Wacława oraz za zmarłych z rodziny Kinder i Zuzek.
Poniedziałek - 27.11.2023r.
18.oo Za zmarłą Teresę Nagler, dwóch mężów, rodziców, syna, wnuka, dwóch zięciów, rodzeństwo i za zmarłych z pokrewieństwa.
Wtorek - 28.11.2023r.
18.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Jochberg i Wyrembak.
Środa - 29.11.2023r.
8.oo Za zmarłego Jerzego Wochnik, żonę Gertrudę Wochnik, za zmarłych z rodziny z obu stron oraz za zmarłego Waltra Smyrek.
18.oo Za zmarłą matkę Teresę Kinder w piątą rocznicę śmierci, za jej zmarłego męża Zygfryda Kinder, za zmarłych rodziców z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek - 30.11.2023r.
18.oo Za zmarłego Księdza proboszcza Edwarda Sobiegała w drugą rocznicę śmierci o radość nieba.