Intencje Mszalne


Marzec 2024


Piątek - 01.03.2024r.
18.oo Za parafian - w intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Ojców i Matek oraz za zmarłego Księdza Proboszcza Edwarda Sobiegałę.
Sobota - 02.03.2024r.
7.3o II Sobota - Różaniec wynagradzający za obelgi przeciwko Dziewictwu Maryi.
8.oo Za świętej pamięci Waltra Koch o radość nieba.
Niedziela - 03.03.2024r.
8.oo Za zmarłego ojca Piotra Hanusa, za zmarłych z rodziny Hanusa, Lepsy, Kowol i Pianka. /Msza Święta w języku niemieckim./
10.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Fatimskiej w rodzinie Żyłka i Wodara.
Poniedziałek - 04.03.2024r.
18.oo Za zmarłego Henryka Gabryś w szóstą rocznicę śmierci, za zmarłą Marię Gabryś w drugą rocznicę śmierci, za zmarłych z rodziny Gabryś, Glomb, Urban, za dusze w czyśćcu cierpiące oraz o zdrowie dla Krzysztofa.
Wtorek - 05.03.2024r.
18.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Meinhardt.
Środa - 06.03.2024r.
18.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Teresy i Joachima Kinder.
Czwartek - 07.03.2024r.
18.oo Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, o dobre przygotowanie się do święceń kapłańskich, opiekę Pani Fatimskiej dla księdza Diakona Dolindo.
Piątek - 08.03.2024r.
18.oo Za parafian do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w intencji Kobiet.
Sobota - 09.03.2024r.
8.oo Za świętej pamięci Helmuta Skalec o radość nieba. Intencja od Ks. Proboszcza.
Niedziela - 10.03.2024r.
8.oo Za zmarłego syna Rafała Garbaciok, Gertrudę i Tomasza Garbaciok, za zmarłe córki, zięciów, za zmarłych Katarzynę i Jana Znamirowskich, córki, synów, zięciów, wnuków, dziadków i pokrewieństwo, za zmarłych z rodziny Kinder i za dusze w czyśćcu cierpiące.
10.oo Za zmarłego ojca Franciszka Mach w 24-tą rocznicę śmierci, za zmarłą mamę Agnieszkę Mach i za zmarłych z pokrewieństwa.
Poniedziałek - 11.03.2024r.
18.oo Za zmarłych dziadków Gertrudę i Karola Michalik, zmarłych Annę i Jerzego Warzyc i za zmarłych z pokrewieństwa.
Wtorek - 12.03.2024r.
18.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Kowalczyk i Stein..
Środa - 13.03.2024r.
18.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Kinder, Wilczek i Milde.
Czwartek - 14.03.2024r. - Rekolekcje Wielkopostne.
9.oo O Boże Błogosławieństwo z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże dary w rodzinie Kubas.
18.oo Za zmarłych rodziców Łucję i Jana Richter, zmarłych z pokrewieństwa, za zmarłego Jana Gładys i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek - 15.03.2024r.
9.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Smyrek.
18.oo Za zmarłych rodziców Annę i Jerzego Warzyc, syna Józefa, żonę Elżbietę, za zmarłych Marię i Piotra Langner i za zmarłych z rodziny Warzyc, Krawczyk i Langner.
Sobota - 16.03.2024r.
9.oo Za zmarłych Adelajdę i Józefa Smyrek, rodziców, rodzeństwo, za zmarłych Annę i Paula Libera, rodziców, rodzeństwo, za zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
15.oo Msza Święta dla dzieci
18.oo Za zmarłego męża Pawła Moczygemba, rodziców, rodzeństwo, za zmarłych rodziców Skoczylas, szwagra, za zmarłych z pokrewieństwa z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Niedziela - 17.03.2024r.
8.oo Za zmarłego ojca Reinholda Glomb, żonę Hildegardę oraz za zmarłych z pokrewieństwa.
10.oo 1 - Za zmarłych rodziców Różę i Alojzego Bartyla, zmarłego ojca Jana Boboń i za zmarłych z pokrewieństwa. 2 - Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Mendel.
Poniedziałek - 18.03.2024r.
18.oo Za zmarłych rodziców Teresę i Helmuta Suska, za zmarłych dziadków z obu stron, za zmarłych z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek - 19.03.2024r.
18.oo Za Parafian w intencji czcicieli św. Józefa, ojców, mężów, młodzieńców i rzemieślników.
Środa - 20.03.2024r.
18.oo Za zmarłego męża i ojca Henryka Mrozek, rodziców, rodzeństwo, za zmarłych Martę i Wincentego Granda, rodziców, rodzeństwo i za zmarłych z pokrewieństwa.
Czwartek - 21.03.2024r.
18.oo Za zmarłą mamę Annę Nowak, za zmarłych z rodziny Nowak, Kowalski i Drewniak.
Piątek - 22.03.2024r.
18.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Rity i Adama Gallus, dzieci i wnuków oraz w rodzinie Mioska.
Sobota - 23.03.2024r.
8.oo Za zmarłego Beno Siegert o radość nieba. Intencja od rodzin Kinder Konrad i Kinder Leon.
16.oo Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w intencji Krystyny Smyrek z okazji 60-tej rocznicy urodzin i o Boże Błogosławieństwo w rodzinie.
18.oo Za zmarłego ojca Edmunda Przybyła oraz za zmarłych z rodzin Przybyła i Langner. Msza Św. z niedzieli.
Niedziela - 24.03.2024r.
8.oo Za zmarłego męża Helmuta Kinder, rodziców Helenę i Pawła Kinder, za zmarłych Jadwigę i Stefana Luksa, syna, dwie córki, za zmarłych z rodzin Kinder, Luksa i Langos oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
10.oo Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Lepsy i Hanusa.
Poniedziałek - 25.03.2024r.
18.oo Za zmarłego męża Józefa Skalec, zmarłych Helenę i Jana Glomb, syna Leona, za zmarłych Zofię i Stanisława Skalec, córkę, dwóch zięciów, wnuczkę i za dusze w czyśćcu cierpiące. Nabożeństwo do Dzieciątka Jezus.
Wtorek - 26.03.2024r.
18.oo Za zmarłych rodziców Magdalenę i Gerharda Moczygemba, za zmarłych z pokrewieństwa Moczygemba i Wiench.
Środa - 27.03.2024r.
8.oo Za zmarłych rodziców Monikę i Leona Moczygemba, za zmarłych Danutę i Edwarda Polański oraz za zmarłych z pokrewieństwa.
18.oo Za zmarłych Józefa i Georga Suska, czterech braci, dwie bratowe, za zmarłych Agnieszkę i Franciszka Glomb, córkę Agnieszkę, chrzestną Klarę, za zmarłych z rodziny Suska i Glomb.
Wielki Czwartek - 28.03.2024r.
18.3o 1 - Za Parafian, o powołania kapłańskie zakonne i w intencji powołanych z naszej parafii.
2 - Za zmarłego Theodora Kinder, za zmarłych Amalię i Floriana Kinder, zmarłego Jana Kinder, zmarłych Helenę i Franciszka Bursy, za zmarłych z rodziny Kinder i Bursy.
Wielki Piątek - 29.03.2024r.
9.oo Droga Krzyżowa
18.3o Ceremonie Wielkopiątkowe.
Wielka Sobota - 30.03.2024r.
18.3o O powołania kapłańskie i zakonne od Rodziny Franciszkańskiej.
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 31.03.2024r.
7.oo Rezurekcja – W intencji parafian i gości.
10.oo Za zmarłego Jerzego Reinert, syna Alfreda, rodziców, rodzeństwo z obu stron, za zmarłych z rodziny Frasek, Czora, Neuman, Widera oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.