Rzymskokatolicka Parafia Chrystusa Króla w Bażanach
V Niedziela Zwykła - 04.02.2024r.

1. W dniu dzisiejszym Rodzina Franciszkańska zaprasza do wspólnej modlitwy na godz. 14.30. Następnie Nieszpory o godz. 15.oo.
  2. W poniedziałek podczas Mszy świętej błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.
  3. Zapraszam w najbliższą sobotę wszystkich chorych, samotnych, seniorów na uroczystą Mszę świętą na godz. 10.oo z racji Światowego Dnia Chorego. Podczas Mszy świętej zostanie udzielony sakrament chorych.
  4. Bóg zapłać wszystkim za uporządkowanie scenerii bożonarodzeniowej.
  5. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
  6. Bóg zapłać p. Piotrowi Kinder i p. Romanowi Lepsy za wywiezienie i uporządkowanie dużego kontenera na cmentarzu. W dalszym ciągu proszę, by tam nie wrzucać plastiku, szkła itp.
  7. Nasze ukochane Dzieciątko Jezus z cudowną koroną powróciło do naszej rodziny parafialnej. Teraz zastanowimy się nad wykonaniem Relikwiarium i odpowiednim miejscem w świątyni. Musimy pomyśleć również nad odpowiednim zabezpieczeniem.
  8. W piątek Msza święta szkolna dla dzieci i młodzieży. Liturgię przygotowuje kl. VI. Po Mszy świętej spotkanie na plebanii kandydatów do bierzmowania.
  9. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Adorację Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem-porządek adoracji w gazetce luty 2024.
  10. Wszystkim życzę pokoju serca, radości, która opromienia nasze życie.