II Niedziela Wielkiego Postu - 25.02.2024r.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z Nabożeństwem do Dzieciątka Jezus o godz. 15.3o. Serdecznie zapraszam. Za udział w Gorzkich Żalach w jakimkolwiek kościele na terenie Polski można uzyskać odpust zupełny raz w tygodniu w okresie Wielkiego Postu.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej świątyni w każdy piątek o godz. 17.3o. Zapraszam wszystkich bardzo gorąco do udziału w powyższych nabożeństwach.
  3. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca - oddajemy cześć NSPJ, jako wynagrodzenie za wszystkie grzechy i zaniedbania-okazja do spowiedzi przed Mszą świętą. W piątek zapraszam dzieci i młodzież na Mszę świętą szkolną na godz. 18.oo. Liturgię przygotowuje klasa II i III. Sakramentalne odwiedziny chorych będą w czasie rekolekcji wielkopostnych.
  5. W tym tygodniu I sobota miesiąca, oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP, o godz. 7.3o Różaniec wynagradzający za obelgi przeciwko Dziewictwu Maryi; okazja do spowiedzi w czasie różańca.
  6. W przyszłym tygodniu zbiórka do puszek przed Kościołem Ad Gentes-Misyjne Dzieło Pomocy.
  7. Dziękuję Państwu Gottschlich za dary złożone na plebanię. Bóg zapłać!
  8. Z tyłu na stoliku są jeszcze skarbonki „Jałmużna wielkopostna”. Proszę o zabranie nie tylko przez dzieci; dorośli też mogą okazać miłosierdzie tym najbardziej potrzebującym.
  9. Wszystkim modlącym się w naszej świątyni życzę Bożego Błogosławieństwa i owocnego przeżycia Wielkiego Postu.