III Niedziela Wielkiego Postu - 03.03.2024r.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.3o. Serdecznie zapraszam.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej świątyni w każdy piątek o godz. 17.3o. Zapraszam wszystkich bardzo gorąco do udziału w powyższych nabożeństwach.
  3. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i Gościa „Kościół Katolicki”.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek. Zapraszam wszystkich na 17.oo na Godzinę Świętą. Będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz polecać Bogu osoby powołane z naszej parafii. Adorację poprowadzę wraz z naszą Scholą.
  5. W piątek zapraszam dzieci i młodzież na Mszę świętą szkolną na godz. 18.oo. Liturgię przygotowuje klasa I i II. W piątek przypada Dzień Kobiet. Zapraszam wszystkie Panie na uroczystą Mszę świętą w waszych intencjach.
  6. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek przed Kościołem Ad Gentes-Misyjne Dzieło Pomocy.
  7. W zeszłym tygodniu w Częstochowie zostało zamówione Relikwiarium dla Dzieciątka Jezus. Praca ręcznie wykonywana. Termin wykonania około czterech miesięcy. Koszt to kilka tysięcy. Zapraszam do współpracy w tej kwestii. Bóg zapłać!
  8. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas, który będzie organizował paczki dla rodzin z racji Świat Wielkanocnych.
  9. W sobotę Msza święta z 18.oo przesunięta na 8.oo rano.
  10. Wszystkim modlącym się w naszej świątyni życzę Bożego Błogosławieństwa i owocnego przeżycia Wielkiego Postu.