IV Niedziela Wielkiego Postu – Laetare 10.03.2024r.

1. Rodzina Franciszkańska w dniu dzisiejszym zaprasza do wspólnej modlitwy na godz. 15.oo.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.3o. Serdecznie zapraszam.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej świątyni w każdy piątek o godz. 17.3o. Zapraszam wszystkich bardzo gorąco do udziału w powyższych nabożeństwach.
  4. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.
  5. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek przed Kościołem na Caritas. Bóg zapłać za dar waszego serca.
  6. Od czwartku rozpoczynamy święte rekolekcje wielkopostne. Zapraszam was do licznego udziału. Skorzystajmy w tym czasie z sakramentu pokuty. W tym czasie o. Rekolekcjonista wiele godzin spędzi w konfesjonale. Plan rekolekcji w gazetce marzec 2024r.
  7. W sobotę podczas Mszy świętej dla dzieci o godz. 15.oo zostaną poświęcone modlitewniki, różance, medaliki dzieciom pierwszokomunijnym.
  8. W niedzielę zapraszam Liturgiczną Służbę Ołtarza, Dzieci Maryi, Scholę na Agapę do salki na godz. 13.3o. Będzie to czas radości i dziękczynienia za czas rekolekcji.
  9. W przyszłą niedzielę kolekta rekolekcyjna. Bóg zapłać za dar waszego serca.
  10. Wszystkim modlącym się w naszej świątyni życzę Bożego Błogosławieństwa i owocnego przeżycia Wielkiego Postu.