III Niedziela Wielkanocna - 14.04.2024r.

1. W dniu dzisiejszym Msza święta prymicyjna ks. Dolindo Turek w Bogacicy o godz. 12.oo. Nabożeństwa o godz. 15.oo nie będzie, ponieważ biorę udział w prymicjach.
  2. Rozpoczyna się w dniu dzisiejszym 16. Tydzień Biblijny. Zachęcam do lektury Pisma świętego.
  3. Poszukujemy dwóch osób do sprzątania kościoła. Kontakt z p. Agnieszką Reinert.
  4. W piątek zapraszam młodzież i dzieci na Mszę świętą szkolną o godz. 18.oo. Liturgię przygotowuje kl. V. Po Mszy świętej spotkanie na plebanii kandydatów do Bierzmowania.
  5. Kontener zielony na cmentarzu ponownie jest zawalony plastikami. To czysta złośliwość. Brak słów. Pan Piotr Kinder oczyszcza ten kontener nie pobierając żadnych opłat. Czyni to dla dobra całej parafii. Bóg zapłać!
  6. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby naszej świątyni. Musimy ponownie gromadzić środki na opał. Bóg zapłać za dar waszego serca.
  7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.
  8. Posadziliśmy kilka pięknych wielokwiatowych zimowych hortensji przy kościele. W dalszym ciągu będziemy uzupełniać i dekorować otoczenie w piękne, różne kwiaty. Bóg zapłać składam p. Józefowi Nowak.
  9. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.