IV Niedziela Wielkanocna - 21.04.2024r.

1. W dzisiejszą Niedzielę Dobrego Pasterza o godz. 15.oo Nabożeństwo Eucharystyczne o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po nabożeństwie na plebanii spotkanie formacyjne Rodziny Franciszkańskiej. Serdecznie zapraszam.
  2. We wtorek uroczystość św. Wojciecha- Patrona Polski. Po Mszy św. wieczornej próbna spowiedź w kościele dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W czwartek święto św. Marka, Ewangelisty. Po Mszy św. procesja ze sztandarami do Krzyża na cmentarzu z modlitwą o dobre urodzaje.
  4. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby naszej świątyni.
  5. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
  6. W piątek Msza święta szkolna z udziałem dzieci i młodzieży. Liturgię przygotowuje klasa IV.
  7. W sobotę w parafii NSPJ nasi ministranci: Laura Kowalczyk i Marek Skoczylas zostaną ustanowieni Lektorami. Składam serdeczne gratulacje.
  8. W przyszłym tygodniu podam trasę procesji na Boże Ciało.
  9. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.