V Niedziela Wielkanocna - 28.04.2024r.

1. W dniu dzisiejszym o godz. 15.oo Nieszpory Wielkanocne. Serdecznie zapraszam.
  2. Rozpoczynamy najpiękniejszy miesiąc maj, gdzie będziemy gromadzić się w naszej świątyni na nabożeństwie majowym, oddając cześć naszej ukochanej Matce Bożej. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.oo, a w niedzielę o godz. 15.oo. W środę przywitanie w sposób uroczysty wraz z naszą Orkiestrą Królowej Maja nabożeństwem o godz. 6.oo, następnie Msza św. w intencji tegorocznych Maturzystów. Serdecznie zapraszam.
  3. W piątek (3V) Uroczystość NMP, Królowej Polski. Nabożeństwo majowe o godz. 15.oo.
  4. W sobotę wspomnienie św. Floriana, Patrona Strażaków. Msza święta z tej okazji w intencji naszej Straży będzie w najbliższą niedzielę o godz. 10.oo. Ale już dzisiaj składam najserdeczniejsze życzenia i dziękuję za waszą piękną służbę.
  5. W najbliższą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na budowę kościoła w Opolu.
  6. W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek zapraszam na Godzinę Świętą o 17.oo. W sobotę zapraszam na Różaniec na godz. 7.3o, jako wynagrodzenie Bogu za bluźnierstwa, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność, wzgardę i nienawiść wobec Maryi.
  7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
  8. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Prymicje o. Dolindo Turek. Udekorujmy domy z tej okazji. To wielkie przeżycie dla nas wszystkich. Zapraszam serdecznie.
  9. Trasa na Boże Ciało zamieszczona w gazetce maj 2024r. Dziękuję wszystkim Rodzinom za przyjęcie Pana Jezusa i wszelkie prace. Bóg zapłać!
  10. Składam serdeczne podziękowanie p. Erwinowi Stein za przycięcie żywopłotu na całym placu przykościelnym. To była wielogodzinna praca. Bóg zapłać!
  11. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.