VI Niedziela Wielkanocna - 05.05.2024r.

1. W naszej parafii przeżywamy Prymicje o. Dolindo Turek z Borkowic. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy, abyś był Kapłanem na wzór Seca Jezusowego. Także w dniu dzisiejszym przeżywamy święto ku czci św. Floriana, patrona Strażaków. Życzymy wam Drodzy Strażacy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za piękną służbę i poświęcenie. Bóg zapłać!
  2. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje. Plan nabożeństw w gazetce. Serdecznie zapraszam do udziału w dniach krzyżowych.
  3. W środę przypada Uroczystość św. Stanisława, Patrona Polski.
  4. W dniu dzisiejszym przed kościołem zbiórka do puszek na budowę kościoła w Opolu.
  5. Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszam do licznego udziału, zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne, rodziców.
  6. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
  7. Zapowiedzi:
    I - Piotr Jung - Olesno i Julia Widera - Bażany
    zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński, kto by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach zobowiązany jest w sumieniu poinformować ks. Proboszcza celem ważnego zawarcia związku małżeńskiego.
  8. Nabożeństwo majowe w dniu dzisiejszym o godz. 15.oo. Zapraszam w maju do licznego udziału w tych przepięknych nabożeństwach. Matka Boża wynagrodzi nam to stokrotnie.
  9. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.