Wniebowstąpienie Pańskie - 12.05.2024r.

1. W dniu dzisiejszym Rodzina Franciszkańska zaprasza do wspólnej modlitwy o godz. 14.3o. Natomiast o 15.oo nabożeństwo majowe oraz Nowenna do Ducha Świętego.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. To dzień radości dla nas wszystkich.
  3. W środę i czwartek na godz. 16.oo zapraszam dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na spotkanie, aby dobrze przygotować się do uroczystości. Zapraszam p. katechetkę Dorotę Gabrysch, której bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Bóg zapłać!
  4. W sobotę o godz. 9.oo spowiedź dzieci pierwszokomunijnych.
  5. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
  6. Zapowiedzi: II - Piotr Jung - Olesno i Julia Widera - Bażany zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński, kto by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach zobowiązany jest w sumieniu poinformować ks. Proboszcza celem ważnego zawarcia związku małżeńskiego.
  7. Zapowiedzi: I Marcel Wieczorek - Chocianowice i Karina Jochberg - Bażany zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński, kto by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach zobowiązany jest w sumieniu poinformować ks. Proboszcza celem ważnego zawarcia związku małżeńskiego.
  8. 13 maja tj. jutro rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie o godz. 18.oo. Po uroczystej Mszy świętej procesja ze świecami. Przynieśmy świece. Różaniec święty w różnych językach. Uroczyste wyprowadzenie Pani Fatimskiej z plebanii godz.18.oo. Figurę poniosą Panowie Firmy Bernard Kinder. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.
  9. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby naszej świątyni.
  10. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.