Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 19.05.2024r.

1. W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy Uroczystość I Komunii świętej. Drogim dzieciom życzymy opieki Bożej i radości z przyjęcia Jezusa do swoich serc. Dziś nabożeństwo o godz. 15.oo. Serdecznie wszystkich zapraszam. Od poniedziałku do piątku będzie trwał Biały Tydzień. Zapraszam codziennie was na godz. 18.oo wraz Rodzicami.
  2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Świętej. W Bogacicy przypada odpust parafialny. Z naszej parafii o godz. 9.15 spod naszego kościoła wyruszy pielgrzymka. Poprowadzi ją Szafarz p. Piotr Nowak. Serdecznie zapraszamy.
  4. Dziękuję Rodzicom dzieci komunijnych za złożony Dar Ołtarza, dziękuję p. Katechetce Dorocie Gabrysch za przekazywaną im wiedzę, za pomoc na próbach i piękną współpracę. Bóg zapałać!
  5. Serdecznie dziękuję p. Eryce Cieplik za przepiękne wianuszki wykonane ręcznie.
  6. Podziękowanie składam Państwu Marii i Jerzemu Kubas za wykonanie przepięknej dekoracji na Komunię Świętą i za wszelką pomoc na rzecz naszej świątyni.
  7. Składam podziękowanie naszej najlepszej Orkiestrze na ręce dyrygenta p. Rolanda Mendel za uświetnienie dzisiejszej uroczystości, p. Organiście, Ministrantom, Mariankom i wam Drodzy Rodzice dzieci pierwszokomunijnych za przepiękną współpracę, za radosne spotkania, za religijne wychowywanie swoich dzieci. Bóg zapłać!
  8. Dziękuję p. Martinie za cudowne kompozycje kwiatowe, p. Julii Langner za piękne udekorowanie figury Pani Fatimskiej. Bóg zapłać!
  9. Dziś przed kościołem zbiórka na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać za dar waszego serca.
  10. Zapowiedzi: III Piotr Jung - Olesno i Julia Widera - Bażany zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński, kto by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach zobowiązany jest w sumieniu poinformować ks. Proboszcza celem ważnego zawarcia związku małżeńskiego.
  11. Zapowiedzi: II Marcel Wieczorek - Chocianowice i Karina Jochberg - Bażany zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński, kto by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach zobowiązany jest w sumieniu poinformować ks. Proboszcza celem ważnego zawarcia związku małżeńskiego.
  12. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Matki. Zapraszam zatem wszystkie Mamy na uroczystą Mszę świętą na godz. 10.oo.
  13. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni, przybyłym Gościom życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.