Uroczystość Najświętszej Trójcy - 26.05.2024r.

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Matki. Zapraszam bardzo gorąco na nabożeństwo o godz. 15.oo oraz na program słowno-muzyczny przygotowany przez dzieci i młodzież z naszej parafii. Wszystkim Mamom składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, opieki Matki Bożej.
  2. W Bogacicy przypada odpust parafialny. Z naszej parafii o godz. 9.15 spod naszego kościoła wyruszy pielgrzymka. Poprowadzi ją Szafarz p. Piotr Nowak. Serdecznie zapraszamy.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Plan procesji: Ołtarz I u Państwa Bittner, Ołtarz II u p. Katarzyny Wąsik, Ołtarz III u Państwa Honisz-Katzy, Ołtarz IV u Państwa Reginy i Adama Kinder. Zapraszam do udziału wszystkich, szczególnie tych, którzy zawsze ubogacają nasze procesje: Orkiestrę, Panów do baldachimu, poczty sztandarowe, dzieci do sypania kwiatów, Dzieci I komunijne, Dzieci Maryi, Ministrantów. Proszę również o przystrojenie wszystkich naszych domów na Boże Ciało. Zachęcam do licznego udziału również w oktawie Bożego Ciała.
  4. Spowiedź święta przed Bożym Ciałem w naszej świątyni w środę od godz. 17.oo do 18.oo. (Ks. Gość). Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. W sobotę zapraszam na Różaniec na godz. 7.3o., jako wynagrodzenie Bogu za bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach. Również w sobotę przypada Dzień Dziecka. Zapraszam wszystkie dzieci na uroczystą Mszę świętą o godz. 14.oo. Po Mszy świętej mały „Piknik” przy szkole. Zapraszam wszystkie dzieci. Dla każdego będzie coś dobrego. Proszę również nasz Caritas o pomoc.
  6. Zapowiedzi: III Marcel Wieczorek - Chocianowice i Karina Jochberg - Bażany zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński, kto by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach zobowiązany jest w sumieniu poinformować ks. Proboszcza celem ważnego zawarcia związku małżeńskiego.
  7. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni, przybyłym Gościom życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.