X Niedziela Zwykła - 09.06.2024r.

1. W dniu dzisiejszym tradycyjnie po Oktawie Bożego Ciała o godz. 15.oo wyruszy procesja wokół pól o zachowanie tegorocznego żniwa. W tym roku pójdziemy z kościoła ulicą Wiejską do Krzyża w kierunku p. Smyrek, następnie ulicą Krótką. Kawa obok p. Skoczylas. Powrót nad lasem do ul. Bocznej obok p. Hanusa-Lepsy do kościoła. Dziękuję wszystkim za przygotowanie tej procesji i poczęstunek. Serdecznie zapraszam do licznego udziału.
  2. W czwartek uroczysta Msza święta i procesja fatimska. Serdecznie zapraszam. Figurę Pani Fatimskiej poniosą nasi Rolnicy. Przynieśmy ze sobą świece.
  3. W piątek zapraszam dzieci i młodzież na Mszę świętą szkolną. Liturgię przygotowuje kl. I i II.
  4. Bóg zapłać Rodzinie Franciszkańskiej za poprowadzenie Godziny Świętej.
  5. W przyszłą niedzielę na Podkarpaciu Mszę Prymicyjną będzie sprawował ks. Mateusz Węgrzyn. W naszej parafii będzie sprawował Mszę Prymicyjną w dniu 23 czerwca. To dar i błogosławieństwo dla naszej wspólnoty. Proszę naszą najlepszą Orkiestrę o uświetnienie tej uroczystości o godz. 10.oo.
  6. Jutro Msza święta wyjątkowo o godz. 17.oo ze względu na wybory Sołtysa.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej świątyni. Za zebrane pieniądze zakupiłem 7 ton ekogroszku. Proszę o kontakt z p. Jerzym Kubas i pomoc w rozładowaniu go do kotłowni pod kościołem. Bóg zapłać!
  8. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni, przybyłym Gościom życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.