XI Niedziela Zwykła - 16.06.2024r.

1. W dniu dzisiejszym nie będzie nabożeństwa o godz. 15.oo.
  2. W piątek zapraszam serdecznie dzieci i młodzież z racji zakończenia roku szkolnego na uroczystą Mszę świętą na godz. 18.oo. Zapraszam serdecznie Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów i Rodziców, abyśmy wspólnie mogli wyśpiewać dziękczynne Te Deum Laudamus za wszystkie łaski, dary otrzymane w minionym roku szkolnym. Liturgię przygotowuje kl. VIII. Spowiedź święta w tym dniu od godz. 17.oo. Intencja Mszy świętej z piątku została przeniesiona na czwartek. Dziękuję bardzo Państwu Skoczylas za tę zamianę intencji. Bóg zapłać!
  3. W przyszłą niedzielę będziemy w naszej parafii przeżywać Prymicje ks. Mateusza Węgrzyna, który otrzymał od Boga dar Kapłaństwa 6 stycznia w USA.
  4. W zeszłą niedzielę odbyła się procesja o zachowanie żniwa. W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować mieszkańcom z ulicy: Krótkiej, Ogrodowej, Akacjowej, i częściowo Wiejskiej za zorganizowanie wspaniałego poczęstunku, za waszą życzliwość i serdeczność. Bóg zapłać!
  5. W ostatnim tygodniu czerwca nasi Ministranci wyjadą na wypoczynek do Wisły. Nie ponoszą z tego tytułu żadnej odpłatności. Jest to podziękowanie za ich piękną roczną służbę przy Ołtarzu. Gdyby ktoś z Państwa chciał nas wesprzeć finansowo, to będziemy bardzo wdzięczni. Ofiarę można złożyć do skarbonki. Bóg zapłać!
  6. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Ojca. Najpiękniejszym prezentem dla Ojców, przyszłych Tatusiów jest Eucharystia, na którą serdecznie zapraszam na godz. 10.oo.
  7. W dniu dzisiejszym przed kościołem zbiórka na potrzeby i remonty w naszej parafii. Pragniemy zrobić część ogrodzenia do Kaplicy Nadziei. Bóg zapłać za dar waszego serca.
  8. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni, przybyłym Gościom życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.