XII Niedziela Zwykła - 23.06.2024r.

1. W dniu dzisiejszym nabożeństwo o godz. 15.oo do NSPJ. Zapraszam serdecznie.
  2. Przeżywamy w naszej parafii Prymicje ks. Mateusza Węgrzyna, który otrzymał od Boga dar Kapłaństwa 6 stycznia w USA. Życzymy ci, abyś był Kapłanem według Serca Jezusowego. Dziękujemy za Twoją obecność i dar Prymicyjnego Błogosławieństwa.
  3. Jutro przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. We wtorek po Mszy świętej wieczornej Nabożeństwo do Dzieciątka Jezus. Również we wtorek nasi Ministranci udadzą się na wypoczynek do Wisły. Prosimy o modlitwę w naszych intencjach i dziękujemy za pomoc finansową.
  5. W środę wspomnienie św. męczenników Jana i Pawła, po Mszy św. o godz. 8.oo i o godz. 18.oo poświęcenie tzw. Gradówek.
  6. W sobotę Uroczystość św. Piotra i Pawła-Msza święta o godz. 8.oo i 18.oo. Kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  7. Bardzo dziękuję Państwu Karinie i Erwinowi Stein za obcięcie żywopłotu i uporządkowanie terenu oraz p. Edycie Cirny. Bóg zapłać!
  8. Za tydzień zbiórka do puszek przed kościołem na Wydział Teologiczny w Opolu.
  9. Podziękowanie składam Darczyńcy za złożoną ofiarę na potrzeby naszej parafii w kwocie 1 tys. zł. Bóg zapłać!
  10. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni, przybyłym Gościom życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.