XIII Niedziela Zwykła - 30.06.2024r.

1. W dniu dzisiejszym zakończenie nabożeństwa do NSPJ o godz. 15.oo. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek zapraszam wszystkich na 17.oo na Godzinę Świętą. Będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz polecać Bogu osoby powołane z naszej parafii.
  3. W I piątek miesiąca oddajemy cześć NSPJ, jako wynagrodzenie za wszystkie grzechy i zaniedbania. Msza święta o godz. 18.oo w intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa - Ojców i Matek oraz za zmarłego ks. Proboszcza Edwarda. Okazja do spowiedzi przed Mszą świętą.
  4. W tym tygodniu I sobota miesiąca, oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP, o godz. 7.3o Różaniec wynagradzający za obelgi przeciwko Niepokalanemu Poczęciu Maryi, okazja do spowiedzi w czasie różańca.
  5. Projekt szopki betlejemskiej wykonany. Koszt to 15 tys. zł. Będzie nam służyła na długie lata. Termin wykonania to druga połowa listopada. Można w tym pięknym dziele uczestniczyć poprzez składanie ofiar. Bóg zapłać.
  6. Bardzo dziękuję Państwu Wodara-Żyłka za królewskie przyjęcie ks. Prymicjanta i moich Gości. Bóg zapłać!
  7. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek przed kościołem na Wydział Teologiczny w Opolu.
  8. Pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wyjazdu do Wisły. Bardzo dziękuję p. Teresie i Joachimowi Kinder oraz p. Renacie Kinder za opiekę nad Ministrantami. Dziękuję Caritas Diecezji Opolskiej, Darczyńcom z naszej Parafii, p. Teresie i Joachimowi Kinder, p. Renacie Kinder za pomoc finansową. Jesteśmy wam bardzo wdzięczni i w waszych intencjach była sprawowana Eucharystia i są zanoszone modlitwy. Bóg zapłać!
  9. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni, przybyłym Gościom życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.