XIV Niedziela Zwykła - 07.07.2024r.

1. W czasie wakacji nie będzie nabożeństw o godz. 15.oo.
  2. W dniu dzisiejszym zapraszam Rodzinę Franciszkańską na spotkanie przy świętym Franciszku o godz. 16.oo., a po modlitwie na spotkanie na plebanię.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli.
  4. W czwartek święto św. Benedykta, Patrona Europy.
  5. W sobotę 13 lipca Msza święta i procesja fatimska o godz. 18.oo. Przynieśmy ze sobą świece. Figurę Pani Fatimskiej poniosą Studenci z naszej parafii. W ten sposób wyrażą Bogu i Matce Bożej wdzięczność za kolejny rok studiów.
  6. Od 16 lipca wyjeżdżam na krótki urlop. Proszę o załatwienie spraw kancelaryjnych, jeżeli są w tym względzie jakieś potrzeby.
  7. XXXI Ogólnopolska Pielgrzymka Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w Polsce na Jasną Górę w sobotę 27 lipca 2024r. Zapisy u p. Krystyny Czora i p. Teresy Kinder. Koszt to 50 zł. Wyjazd o godz. 8.15.
  8. Będziemy w tym roku robić ogrodzenie przy cmentarzu w kierunku Kaplicy Nadziei. Koszt to 20 tys. zł. Będzie wykonane z kamienia łupanego. Wykonawcy to p. Adam Kinder i p. Mariusz Kulesza. Stare elementy zostaną usunięte przez Firmę p. Singer Bernarda. Będzie to wyglądać podobnie jak na zamieszczonym zdjęciu. Za wszystko wam serdecznie dziękuję. Proszę o składanie ofiar na ten cel. Bóg zapłać!
  9. Czwartego sierpnia przypada Odpust ku czci Matki Bożej Anielskiej w Sanktuarium św. Józefa w Prudniku. Wyjazd 8.45. Cena 50 zł. Zapisy u p. Krystyny Czora. Zapraszamy serdecznie.
  10. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni, przybyłym Gościom życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia oraz pięknych wakacji.