XV Niedziela Zwykła - 14.07.2024r.

1. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej błogosławieństwo pojazdów ku czci św. Krzysztofa. Przed kościołem zbiórka do puszek dla Misjonarzy.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła.
  3. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  4. W sobotę wspomnienie Bł. Czesława, Kapłana, Patrona Diecezji Opolskiej.
  5. Będziemy w tym roku robić ogrodzenie przy cmentarzu w kierunku Kaplicy Nadziei. Koszt to 20 tys. zł. Będzie wykonane z kamienia łupanego. Wykonawcy to p. Adam Kinder i p. Mariusz Kulesza. Stare elementy zostaną usunięte przez Firmę p. Singer Bernarda. Za wszystko wam serdecznie dziękuję. Można zobaczyć to wszystko na stronie internetowej parafii. Proszę o składanie ofiar na ten cel. Bóg zapłać!
  6. Czwartego sierpnia przypada Odpust ku czci Matki Bożej Anielskiej w Sanktuarium św. Józefa w Prudniku. Wyjazd 8.45. Cena 50 zł. Zapisy u p. Krystyny Czora. Zapraszamy serdecznie.
  7. Dziękuję serdecznie p. Monice i Józefowi Nowak za ufundowanie nowej pompy do wody na cmentarzu. Bóg zapłać!
  8. Mamy już Krzyż Misyjny. W tym miejscu pragnę bardzo serdecznie podziękować Firmie p. Bernarda Kinder za wykonanie tego cudownego dzieła, jak również p. Marii Kubas za ufundowanie napisu i znaków misyjnych. Wczoraj podczas procesji fatimskiej miało miejsce poświecenie nowego Krzyża. Bóg zapłać!
  9. Podziękowanie kieruję w stronę Brata Dawida Respondek za ufundowanie nowego kielicha, ozdobionego prawdziwymi kamieniami z bursztynu. Będzie nam służył do sprawowania Eucharystii. Bóg zapłać!
  10. Bóg zapłać p. Julii i Davidowi Langner za udekorowanie Figury Pani Fatimskiej.
  11. Na stronie parafialnej zostały zamieszczone intencje Mszy świętych na sierpień.
  12. Dziękuję bardzo serdecznie p. Erwinowi Stein za obcięcie żywopłotu na całym placu przykościelnym.
  13. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni, przybyłym Gościom życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia oraz pięknych wakacji.