XVI Niedziela Zwykła - 21.07.2024r.

1. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy świętej błogosławieństwo pojazdów ku czci św. Krzysztofa. Przed kościołem zbiórka do puszek dla Misjonarzy. Bóg zapłać za dar waszego serca.
  2. W poniedziałek Święto św. Marii Magdaleny.
  3. We wtorek Święto św. Brygidy, Patronki Europy.
  4. W środę wspomnienie św. Kingi.
  5. W czwartek Święto św. Jakuba, Apostoła. Nabożeństwo do Dzieciątka Jezus.
  6. W piątek Uroczystość Świętej Anny, Matki NMP, Głównej Patronki Diecezji Opolskiej. Zapraszam na Uroczystą Mszę świętą wszystkich Czcicieli Świętej Anny, Ojców, Matki, Seniorów. Msza święta w waszych intencjach o godz. 18.oo. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Czwartego sierpnia przypada Odpust ku czci Matki Bożej Anielskiej w Sanktuarium św. Józefa w Prudniku. Wyjazd 8.45. Cena 50 zł. Zapisy u p. Krystyny Czora. Zapraszamy serdecznie.
  8. Za tydzień zbiórka przed kościołem na ogrodzenie. Bóg zapłać za dar waszego serca.
  9. Wszystkim modlącym się w naszej Świątyni, przybyłym Gościom życzę wielu Łask Bożych na każdy dzień nadchodzącego tygodnia oraz pięknych wakacji.